Business Model Generatie / Druk 1

Een handboek voor visionairs, game changers en uitdagers

Voorzijde
Achterzijde
Inhoudsopgave
Inkijkexemplaar
49,95
Vandaag besteld,
maandag verzonden
Met 5% studentenkorting
voor 47,45 i
Andere versies
+
Bestel
ISBN: 9789013074086
Uitgever: Vakmedianet
Verschijningsvorm: Hardcover
Auteur: Alexander Osterwalder Yves Pigneur
Druk: 1
Opleiding: Finance & Control Ondernemen Bedrijfskunde Ondernemerschap & Retail Management SportMarketing Creative Marketing en Sales Global Marketing en Sales
Pagina's: 281
Taal: Nederlands
Verschijningsjaar: 2010
Voorgeschreven bij: Haagse Hogeschool (HHS)|Hogeschool Rotterdam|Hogeschool Utrecht|NHL Stenden Hogeschool
Categorie: Businessmodel
NUR: Management algemeen

Business Model Generatie is een handboek voor visionairs, game changers en uitdagers die verouderde businessmodellen op de schop willen nemen om de ondernemingen van de toekomst te ontwerpen. Voorbeelden van nieuwe ontwrichtende businessmodellen die het concurrentielandschap volledig veranderen zijn er inmiddels ruimschoots. Echter vaak worden ze nog niet begrepen.

Business Model Generatie beschrijft krachtige, eenvoudige en geteste hulpmiddelen waarmee u deze businessmodellen leert begrijpen, ontwerpen, en implementeren.