Butskees-Basisboek

Lekker in je vel met de Butskees-methode

Voorzijde
Achterzijde
49,95
Vandaag besteld,
morgen verzonden
+
Bestel
ISBN: 9789464435740
Uitgever: PPMU Media
Verschijningsvorm: Paperback
Auteur: Marijke Uithol
Druk: 1
Pagina's: 384
Taal: Nederlands
Verschijningsjaar: 2022
NUR: Ontwikkelingspsychologie Psychologie algemeen Psychotherapie en andere therapieën

Iedere ouder, leerkracht of (jeugd)professional kan aan de slag met de Butskees-methode.

‘Het werkt! En het is zo simpel!’

‘Zelfs opa en oma praten in Kezentaal.’

Bevind jij je regelmatig in de situatie dat je kind, leerling of cliënt snel en heftig boos is, intens verdrietig, teruggetrokken of bang? Werkt je aanpak niet meer of onvoldoende? Dan is dit boek écht wat voor jou!

Vernieuwend – Professioneel - Laagdrempelig ‘

Een fantastisch en praktisch boek voor iedereen die kinderen heeft of met kinderen werkt!’

Met uitleg over spanning, prikkelverwerking, de werking van het brein, emoties, gedachten, gevoelens, wensen en behoeftes. Je krijgt veel tips om je kind beter te begrijpen, en opdrachten voor jezelf en je kind.

De Butskees-methode® is dé methode om te leren wat er omgaat in je kind, het te leren aangeven wat hij/zij denkt en voelt en je kind te leren oplossingen te bedenken. ‘

De boze buien zijn zo goed als weg!’

‘Ik weet wat ik nu kan zeggen en doen, als mijn dochter bang is.’

In dit boek leer je wat je moet weten om de binnenwereld van je kind, leerling of cliënt te begrijpen. Ook zal je kind de eigen binnenwereld beter begrijpen, waardoor zowel jij als je kind weer lekker in hun vel komen te zitten.