Evenementenlogistiek (Heruitgave)

de realisatie van evenementenconcepten in veilige en servicegerichte omgevingen

Voorzijde
Achterzijde

Niet beschikbaar

ISBN: 9789081724913
Uitgever: MB Advies & Training
Verschijningsvorm: Paperback
Auteur: Maarten van Rijn Dick van Damme
Relevante opleidingen: Hotel Management
Pagina's: 240
Taal: Nederlands
Verschijningsjaar: 2012
Voorgeschreven bij o.a.: Zuyd Hogeschool
NUR: Productie, inkoop, logistiek

Evenementenlogistiek behandelt de harde kant van de evenementen organisatie: de 'productie'. In het boek wordt niet alleen beschreven 'WAT' er georganiseerd moet worden maar vooral 'HOE' zaken georganiseerd moeten worden.

Als basis worden logistieke en verkeerskundige theorieën gebruikt die worden vertaald naar praktijkvoorbeelden. Zo komen onder andere locatiekeuze, mobiliteitsplannen, site ontwerp en capaciteitsvraagstukken aan bod.

Het boek is met name bedoeld voor de HBO studies en minoren die zich richten op 'event management' in brede zin. Te denken valt hierbij aan 'Vrijetijdsmanagement', 'Sports and Leisure', 'Evenementenlogistiek'. Maar ook voor hen die meer willen weten over wat er bij de organisatie van een event komt kijken.