Viva España + Blue Curaçao + Last minute DL

Voorzijde
Achterzijde
Niet beschikbaar
ISBN: 9789049804756
Uitgever: Dwarsligger
Auteur: Linda van Rijn
Pagina's: 1080

Drie heerlijke zomerthrillers van Linda van Rijn in één dwarsligger®

In 'Last minute' verandert de romantische duikvakantie van Susan en Hugo in een nachtmerrie als Susan geconfronteerd wordt met een gebeurtenis die ze altijd voor Hugo heeft verzwegen.

'Viva España' gaat over Anne, die op een makelaarskantoor van luxe vakantievilla's in Spanje werkt. Aan haar zorgeloze leventje komt een eind als blijkt dat criminelen het op haar hebben voorzien.

'Blue Curaçao' draait om het raadsel van de spoorloze verdwijning van Hannahs kersverse echtgenoot tijdens hun huwelijksreis op Curaçao.

Linda van Rijn is na haar studie Literatuurwetenschappen in de reisbranche gaan werken. Met haar succesvolle spannende boeken is ze inmiddels een gevestigd auteur in het thrillergenre. 'Last minute, Viva España & Blue Curaçao' is voor de lezers van Suzanne Vermeer, Simone van der Vlugt en Saskia Noort.

dwarsligger® 404

Lees meer