Muren van glas: De bestemming DL

Voorzijde
Achterzijde

Niet beschikbaar

ISBN: 9789049804473
Uitgever: Dwarsligger®
Auteur: Marique Maas
Pagina's: 304

De bestemming is het langverwachte derde deel in de serie Muren van glas van Marique Maas. Muren van glas is dé Nederlandse hit in het erotisch genre: verslavende, goedgeschreven ontsnappingsliteratuur vol glitter, glamour en zinderende passie. In Muren van glas - De bestemming neemt de nog altijd even aantrekkelijke als sensuele Daniel Holland Nadine de Jong mee in een wereld die ze tot dan toe niet voor mogelijk had gehouden. Nadine ontdekt dat er geen grenzen aan genot zijn, maar zal ook uit moeten vinden of er grenzen aan haar relatie met Daniel zitten…

Voor liefhebbers van Fifty Shades of Grey (Vijftig tinten grijs) van E.L. James en Crossfire van Sylvia Day.

Marique Maas is een pseudoniem van een Nederlandse schrijfster. Van de eerste twee delen van Muren van glas, De ontmoeting en Harde grenzen, zijn al meer dan 100.000 exemplaren verkocht.

dwarsligger® 385

Lees meer