Onder vrienden DL

Voorzijde
Achterzijde
Niet beschikbaar
ISBN: 9789049804398
Uitgever: Dwarsligger®
Auteur: Amos Oz

Onder vrienden van Amos Oz speelt zich af in een kibboets in de jaren vijftig. Alles draait om gelijkheid, naastenliefde en saamhorigheid, maar de regels zijn streng en sommige inwoners vinden het leven in deze hechte gemeenschap benauwend. Amos Oz beschrijft de eenzamen, de mensen die zich minder goed kunnen aanpassen. Onder vrienden is een onvergetelijk portret van een tijdperk en het idee van een perfecte samenleving. Voor de lezers van David Grossman en Meir Shalev.

?Amos Oz zet met zijn superieure pen Isra