IV DL

Voorzijde
Achterzijde

Niet beschikbaar

ISBN: 9789049804039
Uitgever: Dwarsligger®
Verschijningsvorm: Paperback / softback
Auteur: Arjen Lubach
Druk: 2
Taal: Nederlands
Verschijningsjaar: 2015
NUR: Thriller

IV (Vier) van Arjen Lubach is een thriller voor de liefhebbers van Dan Brown en Tomas Ross. De vader van Elsa is hoogleraar middeleeuwse schriftcultuur. Hij is op het spoor van de ontrafeling van een groot staatsgeheim als hij wordt vermoord. Elsa besluit door te gaan waar haar vader is gebleven en krijgt de politie en de moordenaars achter zich aan.

Met de thriller IV (Vier) won Arjen Lubach de Crimezone Debuutprijs en werd hij genomineerd voor de Gouden Strop.

Arjen Lubach is schrijver en tv-, radio- en theatermaker. Voor Magnus heeft hij de publieksprijs van de Dioraphte Jongerenliteratuur Prijs gewonnen. IV (Vier) is zijn eerste thriller.

'Voor dit boek kan de dvd-speler gerust een paar avonden uit blijven.'– NRC Handelsblad

dwarsligger® 355

Lees meer