lot en ot - De sneeuwstorm

Voorzijde
Achterzijde
9,99
Vandaag besteld,
morgen verzonden
+
Bestel
ISBN: 9789048749157
Uitgever: Uitgeverij Zwijsen
Verschijningsvorm: Hardcover
Auteur: Elisa van Spronsen
Druk: 1
Pagina's: 32
Taal: Nederlands
Verschijningsjaar: 2023
NUR: Leren lezen

Heb jij net leren lezen? En ben je gek op dieren (en paarden in het bijzonder)? Lot en haar lieve paard Ot beleven in elk boek spannende, maar ook grappige en ontroerende avonturen. Met op elke spread een prachtige tekening van Ann De Bode. (AVI M4)