Mathilda's geheim

De vrouwen van de Leeuwenhof

Voorzijde
Achterzijde
Inkijkexemplaar
19,99
Met 5% studentenkorting
Voor 18,99 i
Levertijd: 48 uur
+
Bestel
ISBN: 9789022587171
Uitgever: Boekerij
Verschijningsvorm: Paperback / softback
Auteur: Corina Bomann
Druk: 1
Pagina's: 576
Taal: Nederlands
Verschijningsjaar: 2020
NUR: Vertaalde literaire roman, novelle

Voor de lezers van Lucinda Riley en Santa Montefiore

 

‘Een perfecte combinatie van historie, drama, romantiek en spanning.’ Chicklit.nl

 

Mathilda is zestien als haar moeder in 1931 plotseling sterft en ze alleen achterblijft. De wereld zit vol gevaren voor een jong meisje, maar dan komt de indrukwekkende Agneta Lejongård in haar leven. Agneta blijkt Mathilda’s voogd te zijn en ze neemt haar mee naar het prachtige landgoed de Leeuwenhof in het zuiden van Zweden.

 

Wat Mathilda niet weet is dat Agneta haar tante is, maar voordat Agneta haar over haar afkomst kan vertellen, wordt Europa verscheurd door de Tweede Wereldoorlog. Het leven zoals iedereen het kende verandert voorgoed. In de chaos zal Mathilda haar lot in eigen handen moeten nemen en nieuwe wegen moeten bewandelen op zoek naar geluk.

 

Over Agneta's erfenis:

‘Wat een geweldig boek, zeg! Verheug me nu al op de volgende twee delen.’ Anja, boekhandel Gianotten Mutsaers

 

‘Prachtig! Je voelt haar strijd, haar liefdes, haar keuze…’ Annet Ellenbroek, boekhandel Bruna Ellenbroek

 

‘Een sterke familieroman met de jonge Agneta als enorm fascinerende hoofdpersoon.’ Nadine Mussert, boekhandel Libris Cultuur café Van der Meer

 

‘Levert heerlijke uurtjes ontspanning en je steekt er nog wat historische kennis van op ook. Lekker lezen en genieten.’ Nederlands Dagblad

Lees meer