Jij bent mijn begin

18,99
Leverbaar vanaf 29 oktober
+
Bestel
ISBN: 9789021687070
Uitgever: Ploegsma
Verschijningsvorm: Hardcover
Auteur: Octavie Wolters
Druk: 1
Pagina's: 40
Taal: Nederlands
Verschijningsjaar: 2025
NUR: Cadeauboeken algemeen Prentenboeken (<6 jaar)

In Jij bent mijn begin van Octavie Wolters gaat de jonge Haassie op zoek naar de lente. Hij rent en rent, almaar naar het oosten, met de rivier als metgezel. Zo ontmoet hij de dassen, het hert, de vossenmoer en de egel en ervaart hij het verlopen van de seizoenen.

Haassie’s reis vertelt over een jonge haas die de wereld zoekt en zijn oorsprong vindt. Hij ontdekt dat waar hij naar op zoek was, dichterbij is dan hij dacht. De schitterende zwart-wit lino’s tonen de natuur en het leven in al hun pracht in dit ontroerende, sprookjesachtige verhaal over een jonge haas. Een bijzonder prentenboek voor alle mensen van 0 tot 100.

Octavie Wolters haalt haar inspiratie uit de natuur. Het is het decor én onderwerp van haar schitterende boeken. Met haar boek Het lied van de spreeuw won ze de Zilveren Penseel, en ook haar boek Dit gaat nooit voorbij werd lovend ontvangen.

De rivier lag in het dal en stroomde breed en vredig. Het water murmelde, alsof het Haassie iets toefluisterde, maar hij verstond niet wat.

Hij draaide zich nog één keer om. Bovenop de heuvel stonden vader haas en moeder haas, ze zwaaiden.