Zoekfilters
Resultaten (5)
maandag verzonden
Lucifer
de allernieuwste openbaringen van satanische krachten in deze tijd
2019 || Paperback || Jerry Love || Novum Publishing
Er zijn steeds meer tekenen dat satanische krachten actief zijn in allerlei aspecten van onze samenleving. Jerry Love geeft zijn kijk op verschillende verschijnselen en laat aan de hand van Bijbelse citaten zien dat Lucifer, satan, probeert meer macht te krijgen.
Hij legt uit hoe we Lucifer kunnen herkennen in schijnbaar onschuldige zaken als homeopathie, astrologie, acupunctuur, ouijabord, yoga, meditatie en zelfs muziek.
Ook legt hij verschillende religies onder de loep: hindoeïsme, boeddhi...
Wie Blijft op aarde, wie gaat naar de Hemel en wie gaat naar de Hel?
Voor wie is de Aarde, de Hemel, het Walhalla, het Nirvana of de Hel?
2019 || Hardcover || Lancar Ida-Bagus || Mijnbestseller.nl
Er zijn wereldwijd een heleboel ouders die bij leven een potje van hun religiositeit gemaakt hebben, zoals mijn biologische ouders. Ze waren evenals andere kwaadaardige gelovigen ook zeer slechte mensen of wellicht nog veel erger. Ze waren vrome Katholieken die in de vroege ochtend hun eerstgeboren zoon in de Surinaamse binnenstad onder het afdak van een bioscoop (De Paarl, in 1957 geopend aan de Wanicastraat) te vondeling hebben gelegd, omdat een zevenmaands geboren baby volgens hun godsdien...
maandag verzonden
Koffie drinken met God
Een 40 dagen boekje
2019 || Hardcover || Esther van der Meer - van der Meer || Jongboek
Heel vaak denken we van God dat Hij ver weg is. Terwijl Hij betrokken wil zijn bij elk aspect van ons leven. Bij het zoeken naar een ontspannen manier om tijd met God door te brengen, zoekt de schrijfster vaak de natuur op. De lichtval, de patronen en alle mooie structuren in de natuur probeert ze in haar lens te vangen. De creativiteit van de Maker van dit alles wil ze laten zien.
Zonder aan eerbied in te boeten, wil de schrijfster de bijbel meer toegankelijk maken voor de lezer. Maar ook o...
maandag verzonden
De Symboliek van het Kerstverhaal
2019 || Paperback || Ir. Henri Faddegon || Jongboek
ACHTERZIJDE VAN HET BOEK:
Dit boek bevat de kopieën van de Kerstverhalen uit de Herziene Statenvertaling. Daaraan wordt de betekenis van de symboliek van die verhalen toegevoegd, want de symboliek toont aan dat deze verhalen een belangrijke beschrijving van het innerlijk van de mens aanbieden. Dat betekent dat de Bijbel niet alleen een moreel historisch boek is, maar ook een actuele weergave is van de innerlijke geest van de mens.
Zo blijkt de Bijbel zeer actueel te zijn.
De symboliek wordt...
maandag verzonden
Vrijheid in Christus Bijbelstudies bij de Galatenbrief
2019 || Paperback || Koert Koster || Mijnbestseller.nl || met inkijkexemplaar
De vrijheid van een christen is nooit vanzelfsprekend. Zij is altijd aangevochten.
In de Brief van Paulus aan de Galaten verdedigt hij het recht op christelijke vrijheid. Deze vrijheid wordt aangevallen door judaïsten, die de christenen (bijna?!) doen geloven dat ze de wet in de volle breedte moeten naleven.
Paulus haalt alles uit de kast om duidelijk te maken dat, wie zich onder de wet stelt, alles verliest: de genade van God, de vrijheid van de Geest én Christus Zélf.
De christelijke ...