Zoekfilters
Resultaten (3)
morgen verzonden
De tolk van Java / Druk 2
2023 || Paperback || Alfred Birney || De Geus
Voor een Helmondse schoenmakersdochter, een Indische voormalige oorlogstolk en hun zoon bestaat er geen heden. Alleen een belast verleden. De zoon achtervolgt zijn ouders met vragen over de oorlog in Nederlands-Indië die woedt in het gezin. Hun verhalen zijn spannend, hilarisch, gruwelijk, niet te bevatten, rauw, maar niet zonder humor.
morgen verzonden
Telegram voor Mecanico
roman
2016 || Paperback || Geert van der Kolk || Uitgeverij De Kring
Spanning en ontgoocheling in de meedogenloze Caribische zon
Telegram voor Mecánico vertelt het intrigerende verhaal van een gewone man in een vissersdorp in de Dominicaanse Republiek. Zijn bijnaam is Mecánico, omdat hij monteur is. Zijn echte naam is hij al bijna vergeten, tot hij op een dag een merkwaardig telegram krijgt: hij moet naar Malabacoa komen omdat zijn vader daar op sterven ligt. Maar zijn vader is al dertig jaar geleden verdronken op zee.
Nieuwsgierig reist hij af naar het afge...
Pride and Prejudice / 4th edition
An Authoritative Text Backgrounds and Sources Criticism
2023 || Paperback || Jane Austen || WW Norton & Co || ook als eBook
The text is that of the 1813 first edition, accompanied by revised and expanded explanatory annotations. This edition also includes: biographical portraits of Austen by members of her family and, new to the fourth edition, those by Jon Spence (Becoming Jane Austen) and Paula Byrne (The Real Jane Austen: A Life in Small Things). Also included are fifteen critical essays, twelve of them new to the fourth edition, reflecting the finest current scholarship.
Contributors include Janet Todd, Jim Co...