De wraak van Vondel / Druk 2

Voorzijde
Achterzijde
Niet beschikbaar
ISBN: 9789049804305
Uitgever: Dwarsligger®
Auteur: Frank van Pamelen

De wraak van Vondel van Frank van Pamelen is een literair labyrint dat teruggaat naar de tijd van Vondel, naar de rederijkers uit de zeventiende eeuw en hun opvolgers. Op twaalf plaatsen in Amsterdam hebben zij sporen nagelaten, aanwijzingen die leiden naar het best bewaarde geheim uit de vaderlandse geschiedenis. Een geheim met gevolgen voor de troonswisseling. Aan journalist Maaike van Reede de taak om het mysterie op te lossen. Ze belandt in een doolhof van dichtregels en cryptische verwijzingen en heeft nog achttien uur tot de troonswisseling. De wraak van Vondel is voor de lezers van Dan Brown en IV van Arjen Lubach.

Frank van Pamelen is kleinkunstenaar, tekstschrijver, columnist en dichter. Hij maakt theaterprogramma?s, schrijft kinderboeken en is journalist bij kranten, radio en televisie. De wraak van Vondel is zijn thrillerdebuut.

dwarsligger

Lees meer